Naše kavárny

Začalo to v obýváku s láskou ke kávě... o 11 let později se jako rodinná pražírna Laura Coffee můžeme pyšnit 5 pobočkami v Ostravě.

kafeBistro

Designová a velmi útulná kavárna s bistrem, kde si vychutnáte výběrovou kávu, a zároveň se skvěle najíte. Ráno vydatná snídaně, v poledne chutné menu, po obědě dezert ke kávě a na svačinu čerstvý bagel. Za originálním a neotřelým designem kavárny stojí firma Wood and London, která vyrábí z recyklovaných a upcycling materiálů. Sednout si můžete do pohodlného křesla z vany, ke stolu ze starých dveří a nad hlavou vám bude viset lustr z třešňové větve. Pro návštěvu kafeBistra nepotřebujete Makro kartu. Možnost parkování je zdarma přímo na parkovišti v areálu MAKRO.

Obědové menu - zde

Snídaňové menu - zde

kafeKostka

Kafe stánek, bez kterého by cesta z nádraží Ostrava-Svinov nebyla tak příjemná. Baristé vám s sebou připraví výběrovou kávu (např. espresso, cappuccino, batch brew), čaj, kakao, nebo také něco na zub. Otevřeno máme každý den od roku 2014 a to už od brzkých ranních hodin.

kafeHrabůvka

Kavárna, která se nachází v srdci nového Náměstí Ostrava-Jih, nabízí posezení uvnitř i venku (pod střechou). Baristé vám rádi připraví výběrovou kávu na bázi espressa (od doppia, přes cappuccino až po flatwhite), ale také kávu alternativní (např. V60 nebo batch brew). Nechybí domácí limonády a čerstvé smoothie, vlastní delikátní dezerty a dorty nebo domácí chleba (ten si můžete předobjednat na našem e-shopu). Z jídel si můžete pochutnat na polévce, sendviči nebo snídani.

Snídaňové a jídelní menu - zde

kafeZOO 2x

Stánek s výběrovou kávou a domácím občerstvením najdete v ostravské ZOO hned vedle expozice Na statku (u koziček) a druhou kavárnu v oblasti Afriky (u žiraf a zeber). Stánek Afrika provozujeme pouze v letní sezóně. Na své si přijdou jak dospělí, tak děti, kterým baristé připraví například kakao nebo mošt.

Věnujeme se dalším krásným projektům

Znáte je?

kafe Catering

Na své akci i svatbě můžete mít naše vyškolené baristy, prvotřídní techniku a výběrovou kávu.

kafe Kurzy

Nikdy není pozdě rozšířit své znalosti. Naučíme vás připravovat cappuccino a umění latte artu.

kafe Karta

Sbírejte razítka v kavárnách a každou šestou kávu máte zdarma. A to se vyplatí!