• Úvod
 • Kávový koncept pro vaši kavárnu

Kávový koncept pro vaši kavárnu

Pokud uvažujete o otevření vlastní kavárny, nebo už nějakou provozujete a chcete se posunout, máme pro vás nabídku, která vám ulehčí cestu k úspěchu. Mít podnik neznamená jen připravovat kávu a obsluhovat hosty. Je to o vytvoření místa, kde se lidé rádi vrací a vytváří si tam hezké vzpomínky.

V případě zájmu nám napište na kava@lauracoffee.cz nebo volejte 602 399 644.

Kávový koncept na míru, s láskou a zkušenostmi

Laura Coffee není jen rodinná pražírna, ale také nejedna kavárna s dlouholetou historií a zkušenostmi v oboru. Naše láska ke kávě se odráží ve všem, co děláme, a rádi bychom to s vámi sdíleli. Naše služby totiž nekončí u dodávání kávových zrn. Objevte naši širokou paletu služeb, které vám pomohou vytvořit nezapomenutelný kávový zážitek ve vaší kavárně. Zařídíme od pronájmu kávovarů až po poradenství při uspořádávání interiéru a školení personálu.

 • Nevíte si rady s výběrem pákového kávovaru nebo mlýnku? Pro nás maličkost. Zařídíme pronájem či nákup a poté vám vše nastavíme a zaškolíme. Nemusíte se bát nečekaných komplikací, naši proškolení technici jsou vám k dispozici. Pomůžeme vám s tvorbou nápojového lístku a uspořádáním provozovny. Naši zkušení baristé vás rádi proškolí a poradí s každým detailem, který potřebujete znát pro úspěšný provoz.
  • Pokud byste však měli zájem jen o kávová zrna, s radostí se staneme vašimi dodavateli. 100% arabiku, limitky a další speciality z naší pražírny vám můžeme pravidelně dodávat do vašeho podniku.

  Jsme tady od toho, abychom vám splnili vaše kávová přání! Kontaktujte nás a pojďme společně vytvořit kavárenský koncept, který osloví vaše zákazníky a přinese úspěch vašemu podnikání.

  Věnujeme se dalším krásným projektům

  Znáte je?

  kafe Catering

  Na své akci i svatbě můžete mít naše vyškolené baristy, prvotřídní techniku a výběrovou kávu.

  kafe Kurzy

  Nikdy není pozdě rozšířit své znalosti. Naučíme vás připravovat cappuccino a umění latte artu.

  kafe Karta

  Sbírejte razítka v kavárnách a každou šestou kávu máte zdarma. A to se vyplatí!