• Úvod
  • Kávový catering

Kávový catering

Výběrová káva s vlastním baristou na akci je vždy dobrý nápad! Proto jsme tady s nabídkou kávového cateringu pro vás a vaši událost.

Víme, že každý máme jinou představu o dokonalosti, proto u nás nenajdete tabulku ,,perfektní catering", ale každý detail vymyslíme a naplánujeme spolu. Po domluvě přijedeme na určené místo spolu s bohatým pohoštěním a hlavně kávou (např. espresso, cappuccino, flatwhite, batch brew aj.). Avšak v nabídce nesmí chybět ani ty nekávové nápoje, jako je kakao, bio mošt, kvalitní horká čokoláda, čaj nebo chai latte. V záloze toho máme mnohem více.

Veškerou kávu, kterou vám připravíme, jsme předtím sami s láskou upražili. Vždy se jedná o 100% Arabiku.

Hlady také nebudete

Pokud byste si přáli i něco dobrého na zub, naše skvělé cukrářky a kuchařky se o to postarají. Pracují s čerstvými a kvalitními surovinami, takže vám vždy naservírují jen to nejlepší. Nebojíme se sladkého ani slaného (i veganského).

Postaráme se o vás

,,A na co jsem nejvíce pyšný," říká Ivo, majitel pražírny Laura Coffee, "jsou samotní baristé, kteří do toho vkládají své srdce."
Každý z nich umí připravit výborný kávový nápoj dle italského espresso standardu, který jsme si přizpůsobili na naši praženou kávu a říkáme mu Laura Coffee standard. 

I když jsme pořád rodinná pražírna, máme za sebou už spoustu malých i velkých akcí (venku i vevnitř), tudíž naše baristy nic nepřekvapí.

Samotné nápoje servírujeme do kvalitního porcelánu nebo stylových kelímků vyrobených z recyklovaného papíru s naším potiskem.

Věnujeme se dalším krásným projektům

Znáte je?

kafe Catering

Na své akci i svatbě můžete mít naše vyškolené baristy, prvotřídní techniku a výběrovou kávu.

kafe Kurzy

Nikdy není pozdě rozšířit své znalosti. Naučíme vás připravovat cappuccino a umění latte artu.

kafe Karta

Sbírejte razítka v kavárnách a každou šestou kávu máte zdarma. A to se vyplatí!