• Úvod
  • V ZOO Ostrava máme dvě kavárny

V ZOO Ostrava máme dvě kavárny

Víme, že si během návštěvy ZOO Ostrava dáte rádi dobrou kávu a třeba něco na zub k tomu. Proto jsme se rozhodli, že uděláme vše proto, aby vaše procházka tou nejkrásnější ZOO byla perfektní a otevřeme naši druhou pobočku kafeZOO dříve! Počasí tomu také přálo, a proto jsme první kávu připravili už na Velikonoce.

Všechny cesty vedou do Laury

Jak to změní váš zážitek? Hodně! Hned v první části ZOO si dáte naši kávu u koziček v #kafeZOO Na Statku s sebou, možná něco sladkého na chuť a pokračujete dále. Už jste skoro na konci, u žiraf, ale ještě vás čeká cesta zpátky! Musíte dobít baterky a odpočinout si. Tady je ideální se stavit do druhé kavárny kafeZOO Afrika, kde si objednáte druhé kafe a sednete si buď k vodě na lavičku, nebo do našeho tématického přístřešku. A protože projít celou ZOO zabere i několik hodin, hlásí se hlad a vy po cestě k východu přicházíte znovu do kafeZOO Statek pro svačinu. Batátové hranolky, kukuřici, panini nebo jinou dobrotu. Odcházíte spokojení, plní vzpomínek.

Obě pobočky máme přes jaro a léto otevřeno přes celý týden. Ale aktuální otevírací dobu najdete vždy na našem Facebooku. Tak si naplánujte výlet a zastávku u nás, baristé vás moc rádi obslouží.

Věnujeme se dalším krásným projektům

Znáte je?

kafe Catering

Na své akci i svatbě můžete mít naše vyškolené baristy, prvotřídní techniku a výběrovou kávu.

kafe Kurzy

Nikdy není pozdě rozšířit své znalosti. Naučíme vás připravovat cappuccino a umění latte artu.

kafe Karta

Sbírejte razítka v kavárnách a každou šestou kávu máte zdarma. A to se vyplatí!