• Úvod
  • Ochutnejte nové snídaně v kafeBistro

Ochutnejte nové snídaně v kafeBistro

KafeBistro Makro jsme otevřeli na jaře 2019, tudíž už 5 let vám připravujeme ty nejvymazlenější obědy v okolí, výbornou kávu, která vás před nebo po nákupu nakopne a taky skvělé snídaně. A protože snídaně je základ dne, obnovili jsme menu obsahující vaše oblíbené klasiky, ale i neodolatelné novinky.

Na brunch můžete přijít každý pracovní den od 8:00 do 10:30 a vybrat si jak mezi sladkými, tak slanými pokrmy. Aktuální nabídku najdete vždy na této stránce. A co že jsou ty novinky? 

Turecká vejce

Sladko-kyselkavá dobrota ze sázených vajec a jogurtu. Nejedná se však o moderní kulinářství, tento recept sahá až do 15. století. Jen teď si opět našel cestu i úspěch mezi gastromily. A rozhodně stojí za ochutnání!

Božské vafle

Naše vafle patří mezi vaše oblíbené. Proto jsme vymysleli kombinaci, kterou si chuťové buňky užijí! Pomeranč ve spojení s jogurtovým přelivem a slaným karamelem je totiž pecka. Další varianta s horkým ovocem ale taky stojí za zkoušku.

Vajíčka na tisíc způsobů

Protože víme, že milujete vejce, v nabídce najdete hned několik možností. Opěvované Vejce Benedikt, míchaná nebo i omeletu.
Podívejte se na nové menu sami! Vybere si opravdu každý.

Věnujeme se dalším krásným projektům

Znáte je?

kafe Catering

Na své akci i svatbě můžete mít naše vyškolené baristy, prvotřídní techniku a výběrovou kávu.

kafe Kurzy

Nikdy není pozdě rozšířit své znalosti. Naučíme vás připravovat cappuccino a umění latte artu.

kafe Karta

Sbírejte razítka v kavárnách a každou šestou kávu máte zdarma. A to se vyplatí!