• Úvod
  • Laura až na Srí Lance

Laura až na Srí Lance

A co si balíte na měsíční cestu na Srí Lanku vy? Pan Martin Jung, náš léta oblíbený zákazník, si na svou dovolenou zabalil naši kávu. Jistěže jí to tiše závidíme... že se mohla podívat na druhý konec světa, užít si hotel Galavilla v džungli a zažít Ajurvédskou medicínu. Ale zároveň jsme nadšení, že právě na Srí Lance ochutnali naše ostravsky pražené zrna a pan Martin je Lauře věrný i na dovolené.

,,Je pravda, že jsem musel obsluhu naučit, jak mi připravit dobrou kávu. Vůbec to tam neznají. Po domluvě s majitelem jsem pomohl naučit místní Sinhálce, jak na cappuccino a latte." vypráví pan Martin. A jak příběh pokračoval? ,,Laura zachutnala i hostům, kteří mi za tři týdny dokázali doslova vypít moje zásoby! Ale vůbec mi to nevadilo. Bylo hezké sledovat, jak si lidé z Dánska, Německa, Norska i Anglie chválí chuť kávy z Ostravy." směje se.

Doufáme, že vás tento příběh zahřál u srdce stejně jako nás. A pevně doufáme, že se naše káva neobjevila na Srí Lance naposledy.

Co vy, vozíte si na dovolenou svou oblíbenou kávu? Pokud ano, rozhodně nám pošlete fotku nebo nás označte na Instagramu @kafelaura.

Věnujeme se dalším krásným projektům

Znáte je?

kafe Catering

Na své akci i svatbě můžete mít naše vyškolené baristy, prvotřídní techniku a výběrovou kávu.

kafe Kurzy

Nikdy není pozdě rozšířit své znalosti. Naučíme vás připravovat cappuccino a umění latte artu.

kafe Karta

Sbírejte razítka v kavárnách a každou šestou kávu máte zdarma. A to se vyplatí!